USŁUGI ZNAKOWANIA

Znakowaniem nadajemy produktom promocyjny charakter. Upominek z logo firmy staje się zarówno jej wizytówką jak i reklamą. Dlatego tak ważne jest, by znakowanie było odpowiednio dobrane do produktu i wykonane z starannością .

Stosujemy  technologie grawerowania laserem, tampodruku, sitodruku, nadruku full kolor, termotransferu, wypalania w drewnie, haftu i tłoczenia.

 Jesteśmy w stanie wykonać znakowanie na takich materiałach jak np.  plastik, metal, drewno, szkło, papier, ceramika, skóra, tekstylia.

 • Tampodruk

  Jest to najszybsza i najbardziej dokładna metoda, która pozwala na drukowanie logo z dużą ilością kolorów na niemal każdej powierzchni. Na ogół tampodruk wykonuje się na niewielkich przedmiotach z plastiku lub innych twardych materiałów, na które farby nanosi się silikonowym tamponem.

 • Sitodruk

  Sitodruk polega na przeciśnięciu farby przez siateczkowy szablon, który pierwotnie był wykonywany z jedwabiu, a obecnie z nylonu. Technika ta może być stosowana na metalu, piórach i długopisach plastikowych oraz sztucznej skórze.

  Sitodruk na okrągło - poprzez zastosowanie tej techniki można uzyskać wielokolorowe nadruki na okrągło i dzięki temu w pełni wykorzystać powierzchnię reklamową.

 • Tłoczenie

  Efektowna metoda znakowania, polegająca na trwałym odkształceniu materiału przez odpowiednie wtłoczenie matrycy w znakowaną powierzchnię.

 • Haft

  Technologia ta nadaje logo elegancji, logo haftuje się na powierzchni obiektu, zarówno na powierzchniach płaskich ( odzież ) jak i nieregularnych takich jak kapelusze, czapki, plecaki, torby.

 • Druk pełen kolor

  Metoda znakowania artykułów reklamowych zapewnia niemal fotograficzną jakość nadruku. Doskonale sprawdza się przy małych nakładach, nie wymaga przygotowania dodatkowych matryc.

 • Doming

  Jest to technika drukowania, gdzie kilka materiałów, głównie naklejki, są nakładane z przeźroczystą powłoką. Warstwa żywicy daje soczewkowy efekt 3D, wrażenie głębi i dodatkowa jasność kolorów.

 • Grawerowanie

  Grawerowanie laserem - Używa się w tej technice promieniowania laserowego, które w powierzchni przedmiotu graweruje logo, tekst lub rysunek. Na ogół stosowany na metalu, może być jednak z powodzeniem użyty na drewnie lub plastiku.

 • Transfer

  Jest to nadruk cyfrowy na etykietach papierowych, który po przygotowaniu pod wpływem wysokiej temperatury transferuje się na przedmioty specjalną prasą.