INFO

Czy możliwa jest zmiana adresu dostawy ?

Uzależnione jest to od etapu realizacji zamówienia.  Jeśli kurier nie zastał cię w domu, zostawi zawiadomienie z podaną datą ponownego dostarczenia paczki lub skontaktuje się z Tobą telefonicznie.

 

Jaki jest termin dostawy zamówienia ?

Przesyłki dostarczane są przez kuriera zazwyczaj następnego dnia. Termin wysyłki uzależniony jest od godziny złożenia poprawnego pliku do druku.

 

Czy podane na stronie ceny to kwoty netto czy brutto?

Wszystkie ceny podawane są w kwotach netto. Należy do nich doliczyć VAT, który obecnie wynosi 23%

 

Dostępne katalogi z gadżetami to:

 

Katalog blue:   gadzety.veus.pl

 

Katalog kolor:  gadżety reklamowe z nadrukiem i zabawki z logo

 

 

 

 Oferta została stworzona z myślą o jeszcze większej personalizacji gadżetów reklamowych. Artykuły promocyjne stanowią idealny nośnik przesłania marketingowego firmy. W przeszłości pełniły głównie rolę prezentów. Obecnie standardy są o wiele wyższe. Odbiorcy pragną być mile zaskoczeni innowacyjnością, pomysłowością i wysoką jakością upominku.

 

Produkty powinny być również obiektem pożądania, zgodnym z obecnymi trendami. Zdrowy tryb  życia i zrównoważony rozwój to doskonałe przykłady popularnych trendów w naszym katalogu.

 

Aktualna kolekcja ma inspirować. Pragniemy pokazać Państwu jak  w łatwy sposób można przekształcić "produkt" w "osobisty upominek":  produkt niosący logo firmy, pudełko podarunkowe oraz specjalnie spersonalizowane opakowanie ( dostępne przy większych zamówieniach ).  

Voyager XD